Contacteer ons

Wij doen ons best om u zo snel mogelijk te contacteren!

 

Indien je meer informatie wenst over Hageland Educatief of over onze producten en diensten, dan kun je het online formulier hieronder invullen.

Hageland Educatief

Adres

Eilandstraat 4 
3294 Molenstede
België

Telefoon

+32 13 78 39 84

E-mail:

info@hageland-educatief.be

Openingsuren:

  • Maandag t.e.m. donderdag van 8.00 tot 16.30 uur
  • Vrijdag van 8.00 tot 15.30 uur

  

Vertegenwoordigers

Wil jij een afspraak maken met één van onze vertegenwoordigers? Dat kan!

Regio Oost- en West-Vlaanderen:

Sofie Van Laethem
sofie@hageland-educatief.be
+324 91 49 45 20

Regio Antwerpen/ Limburg:

Onderwijs
Martine Claes 
martine@hageland-educatief.be

Kinderopvang
Gerda Horions
gerda@hageland-educatief.be
+324 77 54 57 96

Vertegenwoordiger Vlaams-Brabant en Brussel:

Anneleen Thijssen 
anneleen@hageland-educatief.be
+324 70 67 91 29

Vertegenwoordiger Akustik: 

Anneleen Thijssen
anneleen@akustik.be
+324 70 67 91 29

Vertegenwoordiger outdoor:

Elias Philipsen
elias@hageland-educatief.be
+324 98 24 17 44

Vertegenwoordiger Haba/ Inca: 

Britt Vanderaerden
haba@hageland-educatief.be
+324 79 02 12 15

Cookies

Op onze websites en apps gebruiken wij en derden cookies of gelijkaardige technologieën (kortweg "cookies")

Instellingen

Zijn nodig om de website te laten functioneren en kunnen niet worden uitgeschakeld.

Registreren informatie over hoe u de site bezoekt.

Houden informatie bij over uw surfgedrag om u relevante advertenties te tonen op andere sites.